Відділ культури, туризму, молоді та спорту Іванківської селищної ради
ЄДРПОУ: 44126098
31
Тендерів
1 248 454.61
Очікувана вартість (грн)
- Закупівлі
Список тендерів (31)
| Дата публ. | Номер | Назва | Очікувана вартість | Статус | Вид закупівлі | Переможець | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | UA-2026-08-26-004632-a | Ламінаційна плівка А4 | 940.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ЛЕМЕШКО НАТАЛІЯ ЙОСИПІВНА
ЄДРПОУ: 2384815907
|
Відкрити ↗ |
| 26.08.2026 | UA-2026-08-26-003847-a | Кабельна сбяжка 5*400 | 1 110.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ГАВРИЛЕНКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 2814504834
|
Відкрити ↗ |
| 26.08.2026 | UA-2026-08-26-003066-a | Будівельні матеріали | 848.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 20.08.2026 | UA-2026-08-20-009098-a | Послуги з чергової метрологічної повірки лічильника | 12 694.54 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПМК-8"
ЄДРПОУ: 32783541
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-009148-a | Фарби, лаки | 40 000.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-009029-a | Тачка 1-колісна, 85 літрів | 2 915.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-008911-a | Драбина на 7 сходинок | 19 890.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-008776-a | Миючі засоби | 6 651.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-008633-a | Будівельні матеріали | 3 461.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-009676-a | Знаряддя | 4 020.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-009442-a | Знаряддя | 7 768.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОНОНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3312316233
|
Відкрити ↗ |
| 19.08.2026 | UA-2026-08-19-009257-a | Фарби, лаки | 39 889.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ГАВРИЛЕНКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 2814504834
|
Відкрити ↗ |
| 18.08.2026 | UA-2026-08-18-001746-a | Послуги з технічного огляду та обслуговування димоходів | 4 553.40 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПМК-8"
ЄДРПОУ: 32783541
|
Відкрити ↗ |
| 03.08.2026 | UA-2026-08-03-000263-a | Послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорту с.Іванків, вул.Шевченка | 4 500.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ"
ЄДРПОУ: 38250947
|
Відкрити ↗ |
| 03.08.2026 | UA-2026-08-03-000375-a | Послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорту с.Іванків, вул.І.Проскури, 2 (приміщення Іванківського БК) | 45 000.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ"
ЄДРПОУ: 38250947
|
Відкрити ↗ |
| 23.07.2026 | UA-2026-07-23-006461-a | Послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорту с.Іванків, вул.І.Проскури, 2 | 4 500.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ"
ЄДРПОУ: 38250947
|
Відкрити ↗ |
| 29.05.2026 | UA-2026-05-29-008633-a | Паливна деревина (дрова) | 279 500.00 UAH | Завершено | Відкриті торги |
ТОВ "ПОЛІССЯ АГРО-ГРУП"
ЄДРПОУ: 41608583
|
Відкрити ↗ |
| 28.05.2026 | UA-2026-05-28-007874-a | Бензин А-95 та Дизельне паливо | 103 965.00 UAH | Завершено | Відкриті торги |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНКІВ СІТІ"
ЄДРПОУ: 45166420
|
Відкрити ↗ |
| 28.05.2026 | UA-2026-05-28-007523-a | Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за адресою: с.Іванків, вул.М.Клименка, Вишгородського р-н, Київської області | 4 250.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
БУРИЙ ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 3026719159
|
Відкрити ↗ |
| 08.05.2026 | UA-2026-05-08-001016-a | Нафтопродукти (Дизельне паливо, бензин А-95) | 32 180.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНКІВ-ДРУЖБА"
ЄДРПОУ: 30163999
|
Відкрити ↗ |
| 05.05.2026 | UA-2026-05-05-002039-a | Поточний ремонт пам’ятника Віктору Кібенку, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, який розташований в парку селища Іванків | 174 710.24 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ОНЕКС"
ЄДРПОУ: 42895141
|
Відкрити ↗ |
| 23.04.2026 | UA-2026-04-23-009409-a | послуги з проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорту з реєстрацією в ЄДСФБ на будівлю, за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, с.Іванків, вул.Шевченка, 11а | 43 000.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ГРЕСЬ КИРИЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ
ЄДРПОУ: 3718808195
|
Відкрити ↗ |
| 22.04.2026 | UA-2026-04-22-004625-a | послуги з інженерного обстеження по об'єкту: "Реконструкція (відновлення внаслідок наслідків російської агресії) історико - краєзнавчого музею смт.Іванків Вишгородського району Київської області, вул.Шевченка, 11а" | 99 997.63 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ: 13695877
|
Відкрити ↗ |
| 16.04.2026 | UA-2026-04-16-011232-a | Контейнер для ТПВ пластиковий з кришкою | 11 999.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНТЕЙНЕР.ЮА"
ЄДРПОУ: 45728385
|
Відкрити ↗ |
| 16.04.2026 | UA-2026-04-16-011000-a | Послуги перевезення вантажу | 3 501.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНТЕЙНЕР.ЮА"
ЄДРПОУ: 45728385
|
Відкрити ↗ |
| 16.04.2026 | UA-2026-04-16-010735-a | Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки | 3 000.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
Кравець Наталія Миколаївна
ЄДРПОУ: 2612814665
|
Відкрити ↗ |
| 08.04.2026 | UA-2026-04-08-012232-a | Папір для друку | 14 996.80 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ЛЕФТЕР ТАЇСА ПЕТРІВНА
ЄДРПОУ: 1733309967
|
Відкрити ↗ |
| 08.04.2026 | UA-2026-04-08-012057-a | Нафта і дистиляти | 14 400.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНКІВ-ДРУЖБА"
ЄДРПОУ: 30163999
|
Відкрити ↗ |
| 02.04.2026 | UA-2026-04-02-007708-a | Реконструкція (відновлення внаслідок наслідків російської агресії) історико - краєзнавчого музею смт.Іванків Вишгородського району Київської області, вул.Шевченка, 11а | 150 000.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ: 13695877
|
Відкрити ↗ |
| 31.03.2026 | UA-2026-03-31-002604-a | Бензин А-95, Дизельне паливо | 15 290.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНКІВ-ДРУЖБА"
ЄДРПОУ: 30163999
|
Відкрити ↗ |
| 31.03.2026 | UA-2026-03-31-002238-a | Акустична система ALTO TS415 та мікшерний пульт Soundcraft EFX 8 | 98 925.00 UAH | Завершено | Звіт про укладений договір |
ГАВРИЛЕНКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЄДРПОУ: 2814504834
|
Відкрити ↗ |
Джерело:
prozorro.gov.ua
· Оновлення щодня